W związku z przyznaniem przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego naszemu Wydziałowi 59 500 złotych na rozwój młodych naukowców i uczestników studiów doktoranckich, Dziekan Wydziału Filologiczno-Historycznego ogłosił konkurs na granty wydziałowe dla młodych naukowców i uczestników studiów doktoranckich. Regulamin konkursu i stosowne formularze znajdują się na stronie internetowej Akademii Pomorskiej w Słupsku, w zakładce Biuro ds. Nauki.
Zainteresowanych zapraszamy do składania wniosków w Dziekanacie Wydziału Filologiczno-Historycznego w nieprzekraczanym terminie do 31 maja 2017 r.